Kılınçlar Tel

Spor Sahaları

Spor sahaları uygulamalarında uluslar arası standartları yakalamayı hedef edinmiş firmamız vermiş olduğu taahhütleri ile, alt yapı ve üst yapı projesi ile spor sahalarını müsabakalara hazır hale getirerek müşterilermize teslim etmişizdir. Spor sahalarında ki her türlü ihtiyaç karşılanmaktadır.

Vermiş olduğumuz spor sahaları ile ilgili tüm işlerimizi müşterilerimizin arzusu ve şantiyenin durumuna göre anahtar teslim teslim etmekteyiz.

Uygulama(Halı Sahalarda)
Uygulama(Tenis Kortları , Basketbol ve Voleybol Sahalarında)
Net 6.50 metre boyunda , 60 mm çap ve 2 mm et kalınlığında borular hatıl üzerinde önceden 3 metre ara ile bırakılmış olan takibi 70 mm çapında 50 cm derinliğindeki angrajlara monte edilir.
Yataydan gelen 3 sıra 45 mm çap ve 1.5 mm et kalınlığındaki borular , dikmelere kaynatırlar.
İstenilen yere montajı yapılmış 1 adet 1x2 metre ebatlarında servis kapısı vardır.
Kaynak imalatı'fd biten konstrüksiyon , antipas boyandıktan sonra çitin dış yüzeylerine 50x50x3.50 mm PVC kaplı yeşil renkte örgü teli , çekilen bu örgü tel üzerine 5 sıra gerdirme teli çekilerek montaj işlemi tamamlanır.
Tel - Çit yüksekliği 4 metre olmalıdır.
Eğer iki kort yanyana bitişik nizam olarak inşa edilecekse , iki sahanın birleşim yerindeki Tel - Çit yüksekliği 1 metreyi geçmemelidir.
Tel - Çit üzerinde kullanılacak olan örgü teli , tenis topunun çapından küçük ve galvanize tel üzeri PVC kaplı olarak tercih edilmelidir.
Tel - Çit konstrüksiyonu , elektro kaynakla yapılmaktadır.
Kullanılan borular TSE standardında olup , RAL 6005 yeşil renktedir.
Sistemde istenilen yere montajı yapılmış 1x2 metre ebatlarında 1 adet personel kapısı vardır.
Tenis kortunun saha alanı boy 36 metre , en ise 18 metre hesaplanarak inşa edilir.
Kortun oynanılabilir alanı ise standartlarda boy 23.78 metre , en ise 10.98 metre olmaktadır.